Collegium AOTMiT – Standard Rachunku Kosztów (SRK)

 

Szkolenia cykliczne prowadzone w formie wykładów i warsztatów, tak abyś mógł wdrożyć najnowsze rozwiązania i metody pracy do codziennych obowiązków związanych z zarządzaniem w ochronie zdrowia. Wszystkie nasze szkolenia są bezpłatne i prowadzą je eksperci, którzy oprócz posiadanej wiedzy teoretycznej są także praktykami w doradztwie i zarządzaniu w ochronie zdrowia. Po zakończonym szkoleniu kursanci otrzymują imienny certyfikat, potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.

 

 

Cel szkoleń

  • efektywne wdrożenie standardu rachunku kosztów w podmiotach leczniczych w aspekcie praktycznego wykorzystania informacji finansowej w procesie zarządczym
  • popularyzacja wiedzy z zakresu metod i instrumentów nowoczesnego zarządzania placówką medyczną
  • nawiązanie ścisłej współpracy ze świadczeniodawcami w zakresie przekazywania danych

 

Dla kogo?

  • kadrze zarządczej oraz pracownikom podmiotów leczniczych (m.in. działy finansowe, administracyjne, rozliczeniowe i statystyczne)
  • pracownikom organów założycielskich dla szpitali i innych podmiotów leczniczych działających w publicznym systemie ochrony zdrowia

 

AOTMiT wspiera podmioty lecznicze, szczególnie szpitale oraz poradnie specjalistyczne we wdrożeniu SRK w swoich jednostkach przez prowadzenie cyklicznych szkoleń, udostępnianie specjalistycznych materiałów dydaktycznych (webinaria/prezentacje), jak również w ramach konsultacji indywidualnych.

Więcej informacji – kliknij TUTAJ

 

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania informacji o planowanych szkoleniach

standard@aotm.gov.pl