W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę Cookies
X

Collegium AOTMiT

Collegium AOTMiT Dzielimy się wiedzą, stawiając sobie za cel poprawę efektywności systemu ochrony zdrowia

 

Dzielimy się wiedzą, stawiając sobie za cel poprawę efektywności systemu ochrony zdrowia. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Po zakończonym szkoleniu kursanci otrzymują imienny certyfikat, potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.

 

Cel szkoleń

 

Collegium AOTMiT stworzyliśmy z  myślą o podnoszeniu kompetencji  oraz wiedzy wszystkich osób tworzących system ochrony zdrowia w Polsce na temat refundacji świadczeń lekowych i nielekowych, procesu taryfikacji, tworzenia samorządowych programów polityki zdrowotnej, a także rozpowszechniania informacji o działalności Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji.

Podczas szkoleń dzielimy się wiedzą na temat oceny technologii medycznych (ang. health technology assesment, HTA),  jak również  zasad  medycyny opartej na dowodach (ang. Evidence Based Medicine, EBM) i ich roli w systemie ochrony zdrowia. Znajomość tych zasad stanowi nieocenioną umiejętność, która pozwala na podejmowanie rozważnych decyzji, zarówno z punktu widzenia systemowego jak i z punktu widzenia pacjenta.

Ponadto, stawiając sobie za cel poprawę efektywności systemu ochrony zdrowia w zakresie praktycznych aspektów zarządzania podmiotami leczniczymi działającymi w systemie ochrony zdrowia, jak również wychodząc naprzeciw zidentyfikowanym oczekiwaniom świadczeniodawców, cyklicznie organizujemy również szkolenia z zakresu Standard Rachunku Kosztów.

Nasze szkolenia prowadzimy dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego (JST), dla podmiotów leczniczych, ale również dla wszystkich organizacji rządowych, pozarządowych oraz pozostałych podmiotów związanych z publiczną służbą zdrowia, zainteresowanych podnoszeniem poziomu wiedzy, umiejętności i kompetencji w ww. obszarach.

 

Kadra szkoleniowa

 

Wszystkie szkolenia realizowane w ramach Collegium AOTMiT prowadzone są przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, posiadających wiedzę teoretyczną, a także praktyczną, których unikatowa wiedza stanowić będzie źródło informacji dla uczestników szkoleń.

 

Nasze szkolenia

 

Poznaj, jaką wiedzą dzielimy się z Tobą

 

Standard Rachunku Kosztów (SRK) - Dowiedz się więcej    Program Polityki Zdrowotnej (PPZ), Szkolenia dedykowane - dowiedz się więcej    Refundacja leków (HTA), szkolenia dedykowane - Dowiedz się więcej

 

 

Kontakt, organizator szkoleń tel. 731 812 313, szkolenia@atom.gov.pl

 

Bądź na bieżąco, Newsletter AOTMiT, dołącz do nas