W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę Cookies
X

Komunikat w sprawie posiedzenia Rady ds. Taryfikacji w dniach 23 i 24 czerwca 2022 r.

Na posiedzeniu w dniu 23 czerwca 2022 r., Rada zapoznała się wynikami analizy kosztów świadczeń psychiatrycznych realizowanych w warunkach stacjonarnych dla dzieci i młodzieży poza poziomami referencyjnymi, w tym świadczeń udzielanych osobom z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi. Rada przeprowadziła dyskusję, w wyniku której wypracowała wytyczne co do dalszego kierunku prac analitycznych.

Na posiedzeniu w dniu 24 czerwca 2022 r. Rada zapoznała się z metodyką ustalania planu taryfikacji. Rada przeprowadziła dyskusję, w wyniku której zaakceptowała zaproponowany kierunek prac.

Rada omówiła wyniki analizy kosztów świadczeń dotyczących opieki nad rodzinami wysokiego, dziedzicznie uwarunkowanego ryzyka zachorowania na wybrane nowotwory. Rada przeprowadziła dyskusję, w wyniku której przekaże rekomendacje dalszych działań.