W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę Cookies
X

Komunikat – Pozyskanie danych z zakresu fizjoterapii ambulatoryjnej

W związku z trwającymi pracami analitycznymi w Wydziale Taryfikacji dotyczącymi wyceny procedur z zakresu fizjoterapii ambulatoryjnej, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie i odesłanie formularza zawierającej pytania dotyczące czasu pracy fizjoterapeuty z pacjentem. Formularz należy odesłać w terminie do 20 października 2021 r.

 

Link do formularza: https://dane-kosztowe.aotm.gov.pl/instrukcja/pliki/5403_35_rehabilitacja_amb

 

W pierwszej kolejności formularz z pytaniami należy zapisać lokalnie na dysku komputera. Następnie otworzyć w aplikacji Adobe Acrobat Reader (wersja zalecana >= 10.X).

Aplikacja Adobe Acrobat Reader jest dostępna do pobrania pod adresem https://get.adobe.com/pl/reader/

Wypełniony zgodnie z instrukcją formularz, należy przesłać w edytowalnej formie elektronicznej pdf. na adres mailowy: taryfikacja@aotm.gov.pl w terminie do 20 października 2021 r.

 

Formularz będzie potraktowany jako udostępniony w terminie, jeżeli data wpływu do Agencji nie będzie późniejsza niż ww. termin przesyłania wypełnionego formularza.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących udostępnienia danych uprzejmie prosimy o kontaktowanie się drogą elektroniczną za pośrednictwem następujących adresów e-mail

  1. a.glab@aotm.gov.pl lub a.skowronska@aotm.gov.pl w przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących kwestii merytorycznych oraz pod numerem telefonu 22 101 47 34
  2. taryfikacja@aotmit.gov.pl – w sprawach formalno-prawnych

Podstawa prawna

  • Art. 31lc ust. 1 i 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1285 z późn. zm.)”