W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę Cookies
X

Komunikat – Pozyskanie danych scyntygrafia nadnerczy/ innych okolic ciała

Prezes Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji informuje podmioty lecznicze o wystąpieniu do świadczeniodawców z prośbą o przekazanie danych kosztowych na potrzeby weryfikacji wyceny procedury 5.10.00.0000022 scyntygrafia nadnerczy/ innych okolic ciała.

 

Agencja gromadzi dane z okresu od dnia 1 stycznia 2022 roku do dnia 31 grudnia 2022 roku w postaci formularza własnej kalkulacji kosztów (WKK) tj. informacji ogólnych identyfikujących świadczenie, obejmujących koszty zużycia produktów leczniczych, wyrobów medycznych i wykonanych procedur medycznych wraz z kosztami osobowymi personelu medycznego zaangażowanego w realizację świadczenia.

 

Lista podmiotów, do których Agencja wystąpiła z prośbą o przekazanie danych – kliknij TUTAJ

 

Podmioty lecznicze, które nie są wskazane na powyższej liście, a chciałyby udostępnić przedmiotowe dane, Prezes Agencji zaprasza do przesłania na adres skrzynki mailowej: taryfikacja@aotm.gov.pl  zgłoszenia podając nazwę podmiotu, kod świadczeniodawcy (identyfikator nadawany przez właściwy oddział wojewódzki NFZ), nr umowy z NFZ, z której sprawozdawane są przedmiotowe świadczenia, REGON podmiotu.

 

Termin przyjmowania zgłoszeń do 23 lutego 2023 r.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat sposobu przekazywania i zasad przygotowania WKK należy skorzystać z zakładki „POMOC/INSTRUKCJA” na stronie internetowej: https://dane-kosztowe.aotm.gov.pl/instrukcja/pliki/543_03_2023_scyntygrafia

 

Terminy przekazania danych do 2 marca 2023 r.