W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę Cookies
X

Regulamin newslettera

REGULAMIN NEWSLETTERA

 

§ 1

Niniejszy regulamin usługi Newsletter, zwanym dalej „Regulaminem”, określa zasady świadczenia tej usługi przez Agencję Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji z siedzibą w Warszawie ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, zwany dalej „AOTMiT”.

§ 2

  1. Usługa Newsletter polega na przesyłaniu przez AOTMiT na podany przez użytkownika tej usługi adres e-mail wiadomości mailowych zawierających informacje dotyczące pojawiających się nowych aktualności oraz powiadomień zamieszczanych na stronie AOTMiT.
  2. Użytkownik poprzez zawarcie umowy o świadczenie usługi Newsletter z AOTMiT, udostępnia swój adres e-mail, podany w formularzu rejestracyjnym, w celu otrzymywania wiadomości mailowych, o których mowa w ustępie powyżej.

§ 3

Usługa Newsletter jest bezpłatna.

§ 4

  1. Korzystać z usługi Newsletter może każda osoba, która na stronie www.aotmit.gov.pl w części dotyczącej Newslettera wskaże swój adres e-mail, a następnie kliknie przycisk „Zapisz się”. Kliknięcie wskazanego przycisku powoduje przesłanie podanego adresu e-mail do AOTMiT.
  2. Następnie AOTMiT na podany adres e-mail wyśle mail aktywacyjny. W jego treści będzie wskazana treść Regulaminu oraz Polityki prywatności. Kliknięcie w link znajdujący się w tym mailu oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki prywatności.

§ 5

AOTMiT informuje, że poszczególne treści Newslettera mogą stanowić utwór w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j.  Dz.U. z 2021 r.  poz. 1062 z późn.zm.).

§ 6

  1. Wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu Newslettera należy składać na adres mailowy: newsletter@aotm.gov.pl lub pocztą bezpośrednio na adres AOTMiT podany w Regulaminie.