W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę Cookies
X

Prawa autorskie

„Korzystanie z materiałów publikowanych w serwisie internetowym Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji możliwe jest wyłącznie z podaniem źródła ich pochodzenia, z zastrzeżeniem, że w przypadku korzystania z grafik, prezentacji, szablonów dokumentów oraz instruktaży, nie ma możliwości wprowadzania zmian w ich pierwotnym kształcie.

Powyższe nie dotyczy utworów, do których prawa autorskie przysługują osobom trzecim, w szczególności oznaczonych materiałów zdjęciowych i treści, opublikowanych pierwotnie w innych źródłach, których wykorzystanie wymaga zgody właścicieli tych materiałów.

W przypadku naruszenia prawa autorskiego zastosowanie mają przepisy ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.)”.