W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę Cookies
X

ZAPROSZENIE do badania w ramach projektu EU IMPACT HTA

W związku z współrealizacją przez Agencję projektu EU IMPACT HTA, koordynowanego przez London School of Economics serdecznie zapraszamy przedstawicieli instytucji publicznych i niepublicznych, przedstawicieli organizacji pacjentów, ekspertów ochrony zdrowia, studentów kierunków medycznych i pokrewnych do udziału w poniższym badaniu.

LINK do BADANIA 

Badanie ma na celu określenie procesu decyzyjnego dotyczącego wyboru terapii przy uwzględnieniu efektywności klinicznej (niższa efektywność kliniczna) i kosztów terapii (terapia tańsza niż alternatywna).

Aby wziąć udział w eksperymencie, nie są potrzebne żadne wcześniejsze informacje ani doświadczenie w zakresie interwencji efektywnych kosztowo. Wszystkie podane informacje są anonimowe i zostaną wykorzystane wyłącznie do celów badawczych.