Publikacja AWA
W Biuletynie Informacji Publicznej Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji opublikowano analizy weryfikacyjne (AWA) dotyczące oceny wniosków refundacyjnych:
- Tevimbra (tislelizumabum) w leczeniu chorych na raka przełyku, połączenia żołądkowo-przełykowego i żołądka
- Tevimbra (tislelizumabum) w leczeniu chorych na raka przełyku, połączenia żołądkowo-przełykowego i żołądka w I linii w skojarzeniu z ChT z ekspresją
- Polpril Plus (ramiprilum + indapamidum) w leczeniu nadciśnienia tętniczego jako terapia substytucyjna u dorosłych pacjentów, u których ciśnienie tętnicze jest odpowiednio kontrolowane za pomocą ramiprylu i indapamidu w takich samych dawkach jak w produkcie złożonym, ale w oddzielnych produktach leczniczych
- Pemazyre (pemigatinibum) w leczeniu chorych na raka wątrobowokomórkowego lub raka dróg żółciowych
Zachęcamy do zapoznania się z pełnymi dokumentami oraz zgłaszania uwag w wyznaczonym terminie 7 dni od dnia ich opublikowania.
