W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę Cookies
X

Posiedzenie Rady Przejrzystości 9/2023 w dniu 27.02.2023 r.

Porządek obrad obejmuje:

Przygotowanie opinii w sprawie oceny zasadności wprowadzenia do świadczeń gwarantowanych z zakresu zaopatrzenia w wyroby medyczne na zlecenie osoby uprawnionej wymienionych wyrobów medycznych:

  • systemy do samodzielnego monitoringu PT (INR),
  • wyroby kompresyjne okrągłodziane,
  • urządzenia do drenażu autogenicznego – SIMEOX,
  • wkładki ortopedyczne produkowane seryjnie i na zamówienie.

Przygotowanie opinii w sprawie wprowadzenia zmian w dotychczasowym opisie programu lekowego B.74 „Leczenie przewlekłego zakrzepowo – zatorowego nadciśnienia płucnego (CTEPH)”.

Przygotowanie opinii w sprawie oceny zasadności objęcia refundacją ze środków publicznych leków zawierających substancje czynne riociguat i treprostinil stosowanych w ramach programu lekowego „Leczenie przewlekłego zakrzepowo – zatorowego nadciśnienia płucnego (CTEPH)”.

Przygotowanie opinii o projekcie programu polityki zdrowotnej jednostki samorządu terytorialnego współfinansowanym przez UE w ramach EFS: „Program rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców województwa łódzkiego w zakresie chorób narządu ruchu”.

Przygotowanie opinii o projektach programów polityki zdrowotnej jednostek samorządu

terytorialnego:

  • „Pogram wczesnego wykrywania wad wzroku u dzieci w wieku 10 lat zamieszkujących na terenie Gminy Miejskiej Tczew na lata 2023-2025”,
  • „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców gminy Zawiercie w latach 2023-2026”.