W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę Cookies
X

Posiedzenie Rady Przejrzystości 7/2024 w dniu 12.02.2024 r

Podczas obrad zaplanowano:

  1. Przygotowanie stanowiska w sprawie zbadanie zasadności wydawania zgód na refundację produktu leczniczego Keveyis (dichlorphenamide) we wskazaniach:
  • Hiperkaliemiczne porażenie okresowe;
  • Hipokaliemiczne porażenie okresowe.
  1. Przygotowanie opinii w sprawie objęcia refundacją leków zawierających substancję czynną oksaliplatyna w ramach katalogu chemioterapii we wskazaniach pozarejestracyjnych wynikających z treści załącznika C.46.b OXALIPLATIN.
  2. Przygotowanie opinii o projekcie programu polityki zdrowotnej jednostki samorządu terytorialnego „Program polityki zdrowotnej w zakresie diagnozowania i leczenia niepłodności dla mieszkańców miasta Zgorzelec na lata 2024-2028”.
  3. Przygotowanie opinii o projekcie programu polityki zdrowotnej jednostki samorządu terytorialnego „Program polityki zdrowotnej w zakresie rozszerzenia dostępności nowoczesnych instrumentalnych metod diagnostyki i rehabilitacji dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym na terenie województwa mazowieckiego.”

Publikacja w BIP