W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę Cookies
X

Posiedzenie Rady Przejrzystości 5/2023 w dniu 30.01.2023 r.

Porządek obrad obejmuje:

Przygotowanie opinii w sprawie zasadności wprowadzenia zmian w programie lekowym  B.47 „Leczenie umiarkowanej i ciężkiej łuszczycy plackowatej”.

Przygotowanie opinii w sprawie zasadności przeniesienie produktów leczniczych zawierających substancję czynną trastuzumab w postaci dożylnej z programu lekowego B.58 „Leczenie chorych na zaawansowanego raka przełyku i żołądka (ICD-10: C15-C16)” do katalogu leków refundowanych w chemioterapii.

Przygotowanie opinii w sprawie zmiany dostępności refundacyjnej produktów leczniczych zawierających substancję czynną octan abirateronu z programu lekowego B.56 „Leczenie chorych na opornego na kastrację raka gruczołu krokowego (ICD-10: C61)” do katalogu leków refundowanych w chemioterapii.

Przygotowanie opinii w sprawie objęcia refundacją leków zawierających substancję czynną octan abirateronu we wskazaniu: leczenie chorych na opornego na kastrację raka gruczołu krokowego.