W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę Cookies
X

Posiedzenie Rady Przejrzystości 25/2023 w dniu 26.06.2023 r.

Porządek obrad obejmuje:

Przygotowanie stanowisk w sprawie oceny zasadności zakwalifikowania świadczeń opieki zdrowotnej jako świadczeń gwarantowanych:

  • „Profilaktyczne świadczenie stomatologiczne dla dziecka w 3. roku życia”,
  • Wizyta adaptacyjna dziecka w 3. i 4. roku życia”.

Przygotowanie opinii w sprawie:

  • zasadności wprowadzenia czynnika VIII o przedłużonym działaniu w ramach modułu 4 programu polityki zdrowotnej pn. „Narodowego Programu Leczenia Chorych na Hemofilię i Pokrewne Skazy Krwotoczne na lata 2019-2023”.
  • zasadności wprowadzenia czynnika IX o przedłużonym działaniu w ramach modułu 4 programu polityki zdrowotnej pn. „Narodowego Programu Leczenia Chorych na Hemofilię i Pokrewne Skazy Krwotoczne na lata 2019-2023”.

Przygotowanie stanowiska w sprawie zasadności wydawania zgody na refundację produktu leczniczego Elvanse (lisdexamfetamini dimesilas) we wskazaniu: zespół nadpobudliwości ruchowej z deficytem uwagi (ADHD) (ICD-10 F90.1.).