W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę Cookies
X

Szkolenia – Standard Rachunku Kosztów

W związku z podpisaniem przez Ministra Zdrowia rozporządzenia w sprawie zaleceń dotyczących standardu rachunku kosztów u świadczeniodawców, które ma wejść w życie z dniem 1 stycznia 2021 r., zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanym przez AOTMiT projekcie szkoleniowym.

Szkolenia adresowane są do przedstawicieli podmiotów realizujących świadczenia opieki zdrowotnej finansowane ze środków publicznych, w szczególności do osób zajmujących się wdrażaniem standardu rachunku kosztów w podmiocie, zarządzających oraz zatrudnionych w komórkach związanych z księgowością czy controllingiem.

Szkolenia obywać się będą w dwóch formułach do wyboru: jednodniowej albo trzydniowej.

Dodatkowo proponujemy krótkie szkolenie wprowadzające, dla osób, które dotąd nie zajmowały się tematyką SRK i nie znają zapisów rozporządzenia, a także szkolenie dedykowane dostawcom i obsłudze systemów finansowo-księgowych.

Kolejne terminy wkrótce!

 

Rejestracja na szkolenia:

  1. Na szkolenie może zapisać się każda osoba spełniająca kryteria uczestnictwa.
  2. Szkolenia dla uczestników są bezpłatne i mają formę online.
  3. W celu rejestracji na szkolenie należy wypełnić formularz na stronie. 

 

Po weryfikacji dokumentów zgłoszeniowych przez pracownika Agencji, każda osoba spełniająca kryteria otrzymuje drogą mailową (kilka dni przed szkoleniem) informację zwrotną dotyczącą zakwalifikowania się na szkolenie wraz ze wszystkimi szczegółami. Wszelkie pytania dotyczące szkoleń można kierować na adres: szkolenia@aotm.gov.pl