"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn" Arystoteles

AGENCJA OCENY TECHNOLOGII MEDYCZNYCH I TARYFIKACJI

Enter your keyword

21/2017 posiedzenie Rady Przejrzystości

Posiedzenie Rady Przejrzystości 21/2017 w dniu 29.05.2017 r.
Porządek obrad obejmuje:
Przygotowanie stanowiska w sprawie oceny leku IMNOVID (pomalidomidum) w ramach programu lekowego „Pomalidomid w leczeniu nawrotowego i opornego szpiczaka mnogiego”.
Przygotowanie stanowiska w sprawie oceny leku BCG MEDAC (prątki BCG  do immunoterapii) we wskazaniu „Leczenie nieinwazyjnego raka nabłonkowego pęcherza moczowego”.
Przygotowanie stanowiska w sprawie oceny leku CABOMETYX (kabozantynib) w ramach programu lekowego „Leczenie raka nerki”.
Przygotowanie opinii o projekcie programu polityki zdrowotnej jednostki samorządu terytorialnego współfinansowanego przez UE w ramach EFS: „Program profilaktyki nadwagi i otyłości wśród uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z terenu województwa lubelskiego na lata 2017-2020”.
Przygotowanie opinii o projektach programów polityki zdrowotnej jednostek samorządu terytorialnego:
  • „Wielicki program profilaktyki dróg oddechowych” (gm. Wieliczka),
  • „Program polityki zdrowotnej w zakresie wczesnego wykrywania i zapobiegania rozwojowi chorób nowotworowych piersi metodą mammografii” (gm. Grębocice),>/li>
  • „Program przeciwdziałania cukrzycy i nadciśnieniu tętniczemu w profilaktyce otyłości dla mieszkańców Gminy Białobrzegi na lata 2017-2018”.
  • WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann